Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

Mata edukacyjna 1-2-3 Rosnę!

Producent: Tiny Love
Mata edukacyjna 1-2-3 Rosnę!


Mata edukacyjna 1-2-3 Rosnę! to niezwykle uniwersalna mata z modułowymi łukami, która wspomaga rozwój i zdolności motoryczne dziecka od dnia narodzin aż do 18 miesiąca życia. To wieloetapowy produkt dopasowany do indywidualnych potrzeb dziecka. Modułowa mata gimnastyczna 3w1 pozwoli mu rozwijać sprawność manualną, sprawność ruchową całego ciała, równowagę, koordynację oraz inne umiejętności. Ten wszechstronny produkt rośnie wraz z dzieckiem i umożliwia zabawę w 3 trybach użytkowania:
tryb 1 - pozycja leżąca i czas na brzuszku (do ok. 6 miesiąca życia);
Skupienie uwagi maluszka poprzez światło, muzykę oraz zabawki stymulujące zmysły oraz pozwalające na rozwój zdolności motorycznych, a także przedłużające czas zabawy zarówno podczas leżenia na pleckach, jak i na brzuszku. Szczególnie przydatna podczas ćwiczeń na brzuszku jest poduszeczka i bezpieczne lusterko znajdujące się w komplecie.
tryb 2 - pozycja siedząca (od ok. 6 miesiąca życia);
Ustaw stelaż z muzyką i światełkami w niższej pozycji zapewniając w ten sposób dziecku aktywny ruch i wzmacnianie pozycji siedzącej dzięki nowym możliwościom zabawy. Pozwól na interakcję i odkrywanie zależności przyczyna-skutek. Po włożeniu piłki do otworu w środku obręczy dziecko nagradzane jest muzyką i światełkami. Może również bawić się zabawkami lub przesuwać zwierzątka na stelażu.
tryb 3 - pozycja stojąca (od ok. 12 miesiąca życia);
Stelaż z muzyką i światełkami ustawiamy w wyższej pozycji, aby było wygodniej bawić się w grę stojącemu dziecku. Zachęć dziecko do podejmowania prób i ćwiczeń zręcznościowych podczas puszczania piłek po spiralnej obręczy, aby obserwować i lepiej zrozumieć zasadę przyczyna-skutek.

Funkcje produktu:
- 15 różnych funkcji zabawy,
- możliwość ustawienia ciągłej muzyki (tryb automatyczny), to 3 piosenki połączone w jedną płynną melodię, automatyczne wyłączenie następuje po ponad 3 minutach, a ponowne uruchomienie poprzez lekkie uderzenie stelaża,
- możliwość ustawienia aktywowania świateł i muzyki za pomocą lekkiego uderzenia stelaża (tryb manualny), posiada 6 różnych dźwięków,
- dwustronna poduszka dla czasu dla brzuszka,
- bezpieczne lusterko żabka do odkrywania samego siebie,
- dzwoneczek w kształcie ptaszka z gryzaczkiem,
- materiałowa zebra z szeleszczacymi elementami do zabawy i przytulania,
- 3 interaktywne przesuwane zwierzątka na stelażu,
- miękki gryzaczek żyrafa,
- piłeczka-grzechotka tygrys do gry z piłką, pozwalajacej na rozwój zdolności motorycznych i poznania procesu przyczynowo-skutkowego,
- 2 kulki-grzechotki z szeleszczącymi listkami do stymulowania dotyku i słuchu,
- sympatyczne i kolorowe postaci zwierzatek na macie,
- innowacyjny materiałowy system mocowania stelaża do maty oraz zawieszek do stelaża,
- łatwa do złożenia i ustawienia w odpowiedniej dla wieku pozycji.

Możesz regulować samodzielnie poziom stymulacji dziecka na macie zwiększając lub zmniejszając ilość zabawek w polu widzenia malucha. Unikalny design pomaga dostosować się do zmieniających się potrzeb i możliwości dziecka poprzez regulowanie stelaża, przesuwanie zabawek, włączanie świateł i muzyki. Możesz umieścić zabawki w zasięgu ręki dziecka, aby stymulować i wspierać rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej i umiejętności chwytania, co pomaga również rozwijać zdolności poznawcze dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawki dla dzieci Tiny Love są efektem współpracy z psychologami, ekspertami od rozwoju dziecka, specjalistami do spraw jakości, a także wykorzystania doświadczenia rodziców, aby tworzyć zabawki rozwojowe, przyczyniające się i zachęcające dziecko do rozwijania zdolności poznawczych, zmysłów, cech motorycznych, oraz strefy emocjonalnej. Tiny Love wykorzystuje odkrycia w rozwoju dziecka i zastosowuje je w zabawkach interaktywnych do rozwijania naturalnych umiejętności dziecka. Ośrodek rozwoju Tiny Love jest wyjątkowym przedsięwzięciem, nakierowanym na zrozumienie wszystkich wyzwań towarzyszących złożonemu procesowi rozwoju, których dziecko doświadcza w pierwszym roku życia.

Wymiary po rozłożeniu: ok. 90x44x90cm.
Wymiary opakowania: 78x9x58cm.
Produkt wymaga 3 baterii AAA (nie załączone).
Matę można prać zgodnie z instrukcją.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 0m.
Numer katalogowy: TL1204806830R
Zabawki - Numer handlowy: 4822821533037
Zabawki TINY LOVE. Użyte znaki towarowe należą to ich prawnych właścicieli, zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych

0.043519973754883