Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

Projektor podróżny wieloryb Suzi różowa

Producent: Tiny Love
Projektor podróżny wieloryb Suzi różowa


filmik i zdjęcia http://www.tinylove.com/en/mobiles-soothers-crib-toys/cody-take-along-projector

Zajmujący i uroczy projektor podróżny wieloryb Suzi różowa to lekka, regulowana i w pełni przenośna muzyczna pozytywka, która umożliwia rodzicom stworzenie spokojnego otoczenia do spania dla dziecka w każdym miejscu. Projektor stymuluje rozwój dziecka poprzez dźwięki i projekcję ruchomych obrazków. Pokaz można wyświetlać na ścianie lub suficie w zakresie 360°.
Dostępne są 4 delikatne kołysanki oraz biały szum - czyli uspokajające dziecko dźwięki podobne do tych z łona matki. Dzięki regulacji głośności można dostosować głośność muzyki i dźwięków do potrzeb dziecka, aby szybko i bez problemu zasnęło.
Uspokajające światła i ruchoma projekcja obrazów wpływają na rozwój zmysłów dziecka już od pierwszych dni jego życia. Dzięki temu lekkiemu i przenośnemu projektorowi, rodzice są w stanie wspierać rozwój sensoryczny swojego dziecka w prawie każdym miejscu.
Projektor można bardzo łatwo zamontować na ramie łóżeczka czy kołyski za pomocą uniwersalnego zacisku. Mocowanie jest stabilne, a możliwość odpięcia zacisku sprawia, że projektor możemy przenosić i postawić w dowolnym miejscu, tak by mógł zawsze towarzyszyć dziecku. Dzięki niewielkim rozmiarom projektor można zabrać w podróż na wakacje, aby zapewnić dziecku komfortowe, bo zbliżone do domowych, warunki podczas zasypiania.

Wskazówki rozwojowe:
1-3 miesiąca życia
Przyczep lub postaw zabawkę w dowolnym miejscu w domu, aby otoczyć dziecko spokojnym, relaksującym i znajomym środowiskiem.
3-6 miesiąca życia
Włącz wielorybka Suzi w rutynowe przygotowania przed snem, aby jego niezwykła kombinacja ruchu i muzyki pomagała dziecku wyciszyć się przed snem.
powyżej 6 miesiąca życia
Obrazki ze zwierzątkmi wyświetlane są między falami, pojawiają się i znikają, tworząc ciekawą historię dla rozwijającego się dziecka. Umieścić projektor na macie obok dziecka lub obok łóżka w sypialni, na którym będziecie przebywać, aby powiedzieć dziecku o zwierzętach znajdujących się na suficie i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem.

Jak używać:
1. Użyj uniwersalnego zacisku do mocowania na łóżeczku, łóżeczku turystycznym lub kołysce.
2. Odłącz uniwersalny zacisk, aby umieścić zabawkę na płaskiej powierzchni komody lub stolika.
3. Obracaj o 360 stopni, aby wyświetlać obrazy w wybranym kierunku.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary produktu: ok. 17x25x20cm
Produkt wymaga 3 baterii AA/LR6 1.5V (nie załączono).
Numer katalogowy: TL1304606830R
Zabawki - Numer handlowy: 48227

21533134
Zabawki TINY LOVE. Użyte znaki towarowe należą to ich prawnych właścicieli, zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych

0.098642110824585