Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Safari

Producent: Tiny Love
Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Safari


Gimnastyka dla bobasa - Safari to pełna barw mata gimnastyczna dla dziecka o ciekawej tematyce. W komplecie z czułym padem elektronicznym w kształcie mini-maty oraz mnóstwem funkcji do odkrycia rozwija zmysły oraz zdolności motoryczne dziecka. Zachęca do unoszenia głowy, wspomaga kontrolowanie ruchów ręki, koordynację oko-ręka, wspiera doskonalenie ogólnej sprawności ruchowej oraz ułatwia zrozumienie zależności przyczyna-skutek.
Warto podkreślić, że dwufunkcyjna plansza dźwiękowo-świetlna Kick&Play to dwie zabawki w jednej. W pierwszych miesiącach rozwoju dziecko może uderzać w nią nóżkami, a gdy trochę podrośnie - rączkami, aby uprzyjemnić czas leżenia na brzuszku. Przy ustawieniu "Play" dziecko samodzielnie aktywuje dźwięki i światełka na planszy uderzając w nią rączkami lub nóżkami. Maluch usłyszy wtedy zabawne dźwięki, śmiech dziecka oraz odgłosy zwierząt. Przy ustawieniu "Music" światełka migają, a przyjemna melodia odtwarzana jest w trybie ciągłym. W tle muzyki słychać dźwięki natury.
Bogactwo dodatkowych rzeczy do odkrycia znajduje się nie tylko w zawieszonych zabawkach, ale również na samej macie. Śliczne obrazki zwierząt z safari, jaki i akcenty miejskie podpowiadają rodzicom tematy do opowieści i nauki przez zabawę. Specjalne plastikowe uchwyty na wiszące zabawki można przesuwać, aby ułatwić dziecku możliwość sięgnięcia do zabawki.
Matę można użytkować na 3 sposoby:
1. Stworzenie przytulnego miejsca - gniazdka dla najmłodszych dzięki zapięciu boków na obwodzie maty.
2. Otworzenie boków zapewniające przestrzeń oraz możliwość wspaniałej zabawy dzięki łukom z przesuwanymi nad głową dziecka zabawkami.
3. Otwarta przestrzeń maty bez łuków to duży kocyk do zabawy i ćwiczeń.

Na pałąkach są zawieszone zabawki:
- ptaszek z zielonym kółeczkiem-gryzakiem, łatwym do chwytania, który po potrząśnięciu wydaje delikatny dźwięk dzwoneczka,
- pluszowy krokodyl grzechotka,
- pluszowy tygrys grzechotka z satynowym sznureczkiem i supełkiem do chwytania,
- kolorowa grzechotka-koraliki do przesuwania, wykonana z bezpiecznego plastiku,
- gryzaczek listki, jeden z elastycznego, bezpiecznego plastiku, a drugi z materiału.
- duże bezpieczne lusterko w kształcie słoneczka zachęcające do odkrywania siebie oraz ćwiczeń na bruszku.

Na macie znajdują się:
- moduł elektroniczny z grająco-świecącą mini-matą,
- szeleszczące listek do zabawy w a-kuku,
- szeleszczące pomarańczowe swiatło na sygnalizatorze do zabawy w a-kuku,
- odstające 4 satynowe wstążeczki,
- przyszyty gryzaczek - pomarańczowy, elastyczny listek.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawki dla dzieci Tiny Love są efektem współpracy z psychologami, ekspertami od rozwoju dziecka, specjalistami do spraw jakości, a także wykorzystania doświadczenia rodziców, aby tworzyć zabawki rozwojowe, przyczyniające się i zachęcające dziecko do rozwijania zdolności poznawczych, zmysłów, cech motorycznych, oraz strefy emocjonalnej. Tiny Love wykorzystuje odkrycia w rozwoju dziecka i zastosowuje je w zabawkach interaktywnych do rozwijania naturalnych umiejętności dziecka. Ośrodek rozwoju Tiny Love jest wyjątkowym przedsięwzięciem, nakierowanym na zrozumienie wszystkich wyzwań towarzyszących złożonemu procesowi rozwoju, których dziecko doświadcza w pierwszym roku życia.

Wymiary: rozłożona: 114x106cm, ze złożonymi bokami:ok. 90x80cm.
Produkt wymaga 3 baterii AA/LR6 (nie załączone).
Matę można prać zgodnie z instrukcją.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 0m.
Numer katalogowy: TL12045068
Zabawki - Numer handlowy: 48222

21533128
Zabawki TINY LOVE. Użyte znaki towarowe należą to ich prawnych właścicieli, zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych

0.061622858047485