Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

Karuzela A ku ku

Producent: Tiny Love
Karuzela A ku ku


Karuzela A ku ku posiada unikalny system podwójnego ruchu, który wprowadza nową koncepcję w karuzelach. Działa w trybie klasycznym oraz magicznej zabawy w chowanego. W tym drugim trybie pomaga dziecku zrozumieć, że obiekt istnieje nawet, gdy nie można go zobaczyć (zabawka chowa się za liść, lecz nie znika całkowicie). Rozwija pamięć i wyobraźnię za pomocą wspomnień.
Moduł muzyczny został zaprojektowany z dbałością o szczegóły. Jego funkcje pozwolą zająć niemowlę, jak i starsze dziecko. Posiada nocne światełko oraz funkcję pianina. To aż 40 minut muzyki zawierającej 15 melodii w różnorodnych kategoriach muzycznych: klasyczna, dźwięki natury, kołysanki, reage i biały szum. To niesamowity produkt zawierający w jednej karuzeli: uśmiechnięte zabawki -zwierzątka, lampkę nocną - księżyc i gwiazdy oraz odpinaną, przenośną pozytywkę.
Jak używać:
- Możliwość ustawienia kojącego ruchu karuzeli.
- Możliwość ustawienia magicznego ruchu karuzeli typu a ku ku. Zobacz jak dziecko obserwuje znikanie i pojawianie się zabawek, jednocześnie ucząc się i kojarząc przyczynę i skutek.
- Wyjmij ramię z karuzelą i pozwól dziecku bawić się modułem muzycznym używając pianina i włączając poszczególne rodzaje muzyki. Zauważ, że można z niego korzystać w łóżeczku, jak i poza nim.
- Wykorzystaj biały szum lub spokojną muzykę podczas używania światełka z gwiazdami i księżycem jako jeden z rytuałów wieczornych dla dziecka.

Wskazówki rozwojowe:
Od dnia narodzin do 3 miesiąca życia:
Pozwól dziecku poznać kojący ruch karuzeli oraz słuchać różnych melodii. Pomóż mu znaleźć sposób na samodzielne zasypianie używając delikatnego nocnego światełka i włączając kołysanki lub biały szum.
Od 3 do 5 miesiąca życia:
Pokaż dziecku drugi, magiczny tryb ruchu karuzeli, który bardzo je zaangażuje. Będzie w skupieniu obserwować pojawiające się i znikające zabawki. Dzięki temu zapozna się z podstawową koncepcją trwałości obiektu: rzeczy, które znikają, nie zniknęły na zawsze - wkrótce pojawią się ponownie!
Powyżej 5 miesiąca życia:
Gdy czas używania karuzeli się skończy, możesz pokazać dziecku jak korzystać z modułu grającego. Dziecko będzie cieszyć z odkrywania tej muzycznej zabawki przypiętej do łóżeczka lub bawiąc się w dowolnym miejscu po jej odpięciu. Rozbudowane możliwości grania, odtwarzania i światła zainteresują również starsze dzieci.

Zabawki dla dzieci Tiny Love są efektem współpracy z psychologami, ekspertami od rozwoju dziecka, specjalistami do spraw jakości, a także wykorzystania doświadczenia rodziców, aby tworzyć zabawki rozwojowe, przyczyniające się i zachęcające dziecko do rozwijania zdolności poznawczych, zmysłów, cech motorycznych, oraz strefy emocjonalnej. Tiny Love wykorzystuje odkrycia w rozwoju dziecka i zastosowuje je w zabawkach interaktywnych do rozwijania naturalnych umiejętności dziecka. Ośrodek rozwoju Tiny Love jest wyjątkowym przedsięwzięciem, nakierowanym na zrozumienie wszystkich wyzwań towarzyszących złożonemu procesowi rozwoju, których dziecko doświadcza w pierwszym roku życia.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od urodzenia do 2 lat.
Wymiary opakowania: 53x9,6x71cm
Karuzela wymaga 3 baterii C/LR14 (1.5V). Baterie nie są dołączone do zestawu.

Numer katalogowy: TL1303106830

Numer handlowy: 48190


21533114
Zabawki TINY LOVE. Użyte znaki towarowe należą to ich prawnych właścicieli, zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych

0.047616004943848