Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

Zestaw zawieszek do łóżeczka/wózka

Producent: Tiny Love
Zestaw zawieszek do łóżeczka/wózka


Funkcjonalny zestaw zawieszek, który można umieścić w różnych miejscach. Pasuje do większości łóżeczek, jak również można go zamocować na przedniej części wózka dziecięcego. Te zabawne zawieszki dodają figlarnego elementu do otoczenia dziecka w domu, jak i poza nim. Zróżnicowane funkcje zabawki zachęcają do rozwoju umiejętności motorycznych, a kontrastowe kolory i wzory intrygują dziecko zachęcając do skupienia wzroku.

Funkcje produktu:
- obracający się wiatraczek z grzechoczącymi podczas ruchu koralikami,
- urocza wibrująca biedronka z gryzakiem oraz bezpiecznym lusterkiem,
- podskakujące, pluszowe jabłko z lusterkiem i szeleszczącym liściem,
- wszystkie zawieszki posiadają rzep mocujący umożliwiający ich zamocowanie w każdym miejscu, które można owinąć rzepem.

Propozycje zabaw:
0-3 miesięcy: zawieś zabawkę na łóżeczku lub wózku i użyj różnych dźwięków oraz funkcji, aby zabawić i zainteresować dziecko.
3-6 miesięcy: pozwól dziecku prostować rączki i bawić się różnymi elementami zawieszek. Pokaż jak poruszać grzechotką, ciągnąć za listek oraz uruchamiać wibrującą biedronkę.
6-12 miesięcy: pozwól dziecku cieszyć się zawieszkami w pozycji siedzącej i bawić się niezależnie każdym elementem zabawki.

Zabawki dla dzieci Tiny Love są efektem współpracy z psychologami, ekspertami od rozwoju dziecka, specjalistami do spraw jakości, a także wykorzystania doświadczenia rodziców, aby tworzyć zabawki rozwojowe, przyczyniające się i zachęcające dziecko do rozwijania zdolności poznawczych, zmysłów, cech motorycznych, oraz strefy emocjonalnej. Tiny Love wykorzystuje odkrycia w rozwoju dziecka i zastosowuje je w zabawkach interaktywnych do rozwijania naturalnych umiejętności dziecka. Ośrodek rozwoju Tiny Love jest wyjątkowym przedsięwzięciem, nakierowanym na zrozumienie wszystkich wyzwań towarzyszących złożonemu procesowi rozwoju, których dziecko doświadcza w pierwszym roku życia.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Wymiary opakowania: 32x25x5,5cm.
Numer katalogowy: TL13036058

Zabawki - Numer handlowy: 48209
21533009
Zabawki TINY LOVE. Użyte znaki towarowe należą to ich prawnych właścicieli, zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych

0.057719945907593