Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

Panel interaktywny do łóżeczka

Producent: Tiny Love
Panel interaktywny do łóżeczka


Muzyczny panel interaktywny z migającymi światełkami dla dziecka. Dwustronny, z obrazkami i atrakcjami do odkrycia przedstawiającymi dzień i noc. Liczne funkcje zabawki stymulują zmysły dziecka i zachęcają do rozwoju. Na szczególną uwagę zasługują specjalne miejsca na panelu, które można aktywować poprzez dotyk uruchamiając zabawne dźwięki. Produkt pasuje do większości łóżeczek i kojców. A dzięki uniwersalnemu zaczepowi typu spinacz wraz z zabezpieczającym zapięciem na klamerkę jest to produkt funkcjonalny i praktyczny. Można go używać:
- jako pozytywkę z delikatnym światełkiem nad głową dziecka, która uspokoi dziecko i zachęci do samodzielnego zasypiania,
- jako panel do zabawy w ciągu dnia przymocowany na bocznych częściach łóżeczka,
- oraz bawić się nim oddzielnie pozwalając dziecku na samodzielne odkrywanie nowych funkcji zabawki w miarę jak dziecko rośnie i się rozwija np. siedząc na podłodze czy podczas spaceru lub w czasie podróży.

Moduł grający odtwarza 3 rodzaje muzyki w czasie 30 minut:
- melodie,
- kołysanki,
- tzw. biały szum czyli wyciszające i uspokajające dźwięki, dzięki którym noworodki poczują się bezpiecznie jak w brzuszku mamy.
Posiada regulację głośności. Przełącznik można ustawić w 3 pozycjach: ciszej, głośniej lub wyłączyć.

Funkcje produktu:
- plastikowy liść do zabawy w a-kuku,
- obrotowa biedronka do kręcenia i przesuwania,
- obrotowa grzechotka piłeczka z koralikami,
- szeleszczący liść a-kuku,
- podkładka do pukania i uruchamiania muzyki,
- migające światełka,
- uspokajające dźwięki,
- regulacja głośności,
- 3 sposoby użytkowania,
- łącznik w formie uniwersalnego zaczepu pasujący do większości łóżeczek.

Propozycje zabaw:
0-3 miesięcy: pozwól dziecku cieszyć się uspakajającą muzyką i przyciągającym uwagę mrugającym światełkom podczas leżenia w łóżeczku.
3-6 miesięcy: zapoznaj dziecko z dźwiękiem grzechotki i funkcjami muzycznymi maty,
6-8 miesięcy: dzieci zaczyna fascynować znikanie i pojawianie się przedmiotów, dlatego w tym okresie doskonałym sposobem zabawy są dla nich różne odmiany gry a-kuku,
6-12 miesięcy: pozwól dziecku by samodzielnie odkrywało różne funkcje zabawki w pozycji siedzącej.

Zdobywca nagrody Kind + Jugend Innovation Award 2014.

Zabawki dla dzieci Tiny Love są efektem współpracy z psychologami, ekspertami od rozwoju dziecka, specjalistami do spraw jakości, a także wykorzystania doświadczenia rodziców, aby tworzyć zabawki rozwojowe, przyczyniające się i zachęcające dziecko do rozwijania zdolności poznawczych, zmysłów, cech motorycznych, oraz strefy emocjonalnej. Tiny Love wykorzystuje odkrycia w rozwoju dziecka i zastosowuje je w zabawkach interaktywnych do rozwijania naturalnych umiejętności dziecka. Ośrodek rozwoju Tiny Love jest wyjątkowym przedsięwzięciem, nakierowanym na zrozumienie wszystkich wyzwań towarzyszących złożonemu procesowi rozwoju, których dziecko doświadcza w pierwszym roku życia.

Wymagane baterie: 3xAA (LR6), nie załączone.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Wymiary opakowania: 35x35x10cm.
Numer katalogowy: TL1303306830

Zabawki - Numer handlowy: 48207
21533129
Zabawki TINY LOVE. Użyte znaki towarowe należą to ich prawnych właścicieli, zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych

0.053622961044312