Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

Dwustronna kostka

Producent: Tiny Love
Dwustronna kostka


Dwustronna kostka to miękka, wszechstronna zabawka z wieloma niespodziankami dla dziecka. Zawiera wiele funkcji, które zainteresują i zaintrygują dziecko. Zachęca do samodzielnego uczenia się i poszukiwania. Oferuje również opcje wspólnej zabawy dla dziecka i rodziców, która wzmacnia ich więź.
Posiada funkcje rozwojowe: rozwój umiejętności motorycznych, wyobraźni i kreatywności.

Zabawka posiada:
- podstawowe kolory i wzory,
- bezpieczne lustereczko,
- elementy grzechoczące i szeleszczące,
- funkcję do zabawy a-kuku,
- guzik gryzaczek i pętelkę,
- zwierzęce wzory wewnątrz kostki.

Dziecko może się nią bawić na 2 sposoby:
- samodzielnie, odkrywając jej różne funkcje,
- ciesz się kostką z dzieckiem, stosując różne elementy do gry i zabawy.

Propozycje zabaw:
3-6 miesięcy: pokaż dziecku funkcjonalności kostki, pokazując mu, jak grzechocze i szeleści.
4-8 miesięcy: pozwól dziecku by samodzielnie odkrywało różne funkcje zabawki i przekładało kostkę z jednej strony na drugą.
6-8 miesięcy: Dzieci zaczyna fascynować znikanie i pojawianie się przedmiotów, dlatego w tym okresie doskonałym sposobem zabawy są dla nich różne odmiany gry a-kuku.
9-12 miesięcy: niech dziecko cieszy się bardziej zaawansowanymi funkcjami zabawki: próbuje wyciągnąć wewnętrzną kostkę i umieścić ją z powrotem na miejscu, zamyka kostkę przy użyciu pętelki, itp.

Zabawki dla dzieci Tiny Love są efektem współpracy z psychologami, ekspertami od rozwoju dziecka, specjalistami do spraw jakości, a także wykorzystania doświadczenia rodziców, aby tworzyć zabawki rozwojowe, przyczyniające się i zachęcające dziecko do rozwijania zdolności poznawczych, zmysłów, cech motorycznych, oraz strefy emocjonalnej. Tiny Love wykorzystuje odkrycia w rozwoju dziecka i zastosowuje je w zabawkach interaktywnych do rozwijania naturalnych umiejętności dziecka. Ośrodek rozwoju Tiny Love jest wyjątkowym przedsięwzięciem, nakierowanym na zrozumienie wszystkich wyzwań towarzyszących złożonemu procesowi rozwoju, których dziecko doświadcza w pierwszym roku życia.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dla dzieci od 3 miesiąca życia.
Wymiary zabawki: ok.10x10x10cm, wymiary opakowania: 24,5x17x14
Numer katalogowy: TL1502705830

Zabawki - Numer handlowy: 48205
21533137
Zabawki TINY LOVE. Użyte znaki towarowe należą to ich prawnych właścicieli, zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych

0.049171924591064