Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

Tiny Smarts Szeleszcząca książeczka wiewiórka

Producent: Tiny Love
Tiny Smarts Szeleszcząca książeczka wiewiórka


Książeczka wiewiórka to szeleczcząca, urocza, leciutka zabawka do zawieszenia! Idealna do zabawy w domu i w podróży. Słodka buźka wiewiórki zainteresuje dziecko i pozwoli na poznanie szczegółów twarzy, a dwustronna książeczka będzie stymulować wzrok maluszka kolorowymi paskami z jednej strony oraz czarno-białymi wzorami, z drugiej strony. Szeleszczące elementy wpływają na rozwój słuchu i dotykowych zdolności motorycznych.
Pozwól dziecku bawić się wiewiórką i odkryć jego wszystkie funkcje.

Funkcje zabawki:
- przydatny towarzysz w podróży oraz do zabawy w domu,
- bardzo lekka zabawka, można zawiesić ją na macie edukacyjnej lub foteliku,
- wygodna, elastyczna zawieszka,
- wesoła i barwna zabawka pobudzająca zmysł wzroku, ma kontrastujące czarno-białe wzory, jak również intensywne, jasne kolory,
- zabawka doskonale nadaje się dla stymulowania rozwoju zmysłów i małej motoryki dziecka,
- posiada szeleszczace tkaniny stymulujące zmysły,
- miły uśmiech na zabawce pozwala na zapoznanie dziecka z ekspresją twarzy.

Jak się bawić:
0-1 miesiąca:
Trzymaj zabawkę w odległości 10-12 cm od dziecka i daj mu trochę czasu, aby spróbowało skupić się na jego wzorach. Niech obejrzy dokładnie kolory, uśmiech na twarzy zwierzątka i wszystkie szczegóły, dotknie materiału lub popchnie go.
1-3 miesięcy:
Świadome uchwycenie zabawki na tym etapie rozwoju jest bardzo trudne dla dziecka, dlatego spróbuj podać mu książeczkę i poczekaj aż dziecko zamknie paluszki wokół materiału. Możesz spróbować delikatnego "siłowania", aby dziecko wzmacniało uchwyt, a materiał zaszeleścił. Niech dziecko bawi się dotykiem materiału i cieszy, słysząc szeleszczący efekt swojego działania. Zachęci je to intensywnego zgniatania tkaniny i odkrywania dźwięków.
3-6 miesięcy:
Pokaż dziecku funkcję "a kuku". Używając książeczki, schowaj buźkę wiewiórki, a następnie ją odkryj, pokazując go z powrotem. Pomoże to dziecko w zrozumieniu idei trwałości, chowania i odkrywania.

Czy wiesz, że?
Odtwarzanie zabawy "a kuku" z dzieckiem przyczynia się do lepszego zrozumienia świata. Poprzez tę zabawę umożliwa się dziecku zrozumienie trwałości rzeczy, tego, że ona nadal istnieje, nawet jeśli jest ukryta przed wzrokiem.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wielkość zabawki ok. dł.13x szer.4x śr.28cm
Numer katalogowy: TL1110700458

Zabawki - numer handlowy: 48198
21520389
Zabawki TINY LOVE. Użyte znaki towarowe należą to ich prawnych właścicieli, zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych

0.048265933990479