Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

Piłka 3w1 Rock n ball

Producent: Tiny Love
Piłka 3w1 Rock n ball


Inspirująca piłka 3w1. Wydłuża czas zabawy na brzuszku zachęcając do rozwoju umiejętności motorycznych. Można ją wykorzystać na wiele sposobów. Począwszy od turlania piłki, grania jak na tamburynie, aż do zabaw rozwijających małą motorykę: obracając ruchome elementy, dotykanie szeleszczących elementów, przesuwanie pierścieni, czy użycie ich jako gryzaczka. Nadaje się do samodzielnej zabawy, jak i wspólnego grania. Urzeka dziecko kolorowymi wzorami i jest wygodna do trzymania. Nie pozostaje nic innego, jak grać i cieszyć się nią!

Funkcje zabawki:
- szeleszczące tkaniny,
- obrotowa, dwustronna zabawka z bezpiecznym lusterkiem i hologramem grzechotki,
- łatwe do chwytania i trzymania, kolorowe obręcze,
- barwne pierścienie do przesuwania, o różnych strukturach, które mogą zostać wykorzystane jako gryzaczki.

Jak się bawić:
3-6 miesięcy
Aby pomóc dziecku ćwiczyć mięśnie brzuszka, niech odkrywa kolorowy świat z piłką 3w1 Rock and Ball kiedy leży na brzuszku. Pozwól mu bawić się pierścieniami, niech spogląda w lustro i popycha piłkę, w ten sposób dziecko rozwijając mięśnie ramion i szyi.

powyżej 6 miesięcy
Zachęć dziecko do odkrywania piłki Rock&Ball, która zmienia swój kształt. Pokaż mu, jak piłka zamienia się w tamburyn, i z powrotem. Zwrócić uwagę na inne cechy zabawki w różnym położeniu. Ta ilość zmian fascynuje dzieci i pomaga im zrozumieć więcej, rozwijając logiczne myślenie.

Czy wiesz, że?
Gdy jeden obiekt stwarza wiele możliwości, to zachęca to, dziecko do poszukiwania nowych rodzajów zabawy, poszerzając zakres jego postrzegania i umiejętności logicznego myślenia.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wielkość zabawki ok. 8,5x13cm
Numer katalogowy: TL150260683

Zabawki - numer handlowy: 48194
21533013
Zabawki TINY LOVE. Użyte znaki towarowe należą to ich prawnych właścicieli, zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych

0.043102025985718