Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

Karuzela podróżna Przyjaciele na łące

Producent: Tiny Love
Karuzela podróżna Przyjaciele na łące


Urocza muzyczna karuzela to jedna z pierwszych zabawek Maluszka. Tą wyjątkową przenośną karuzelę podróżną możesz zabrać prawie wszędzie! Świetnie sprawdzi się jako zabawka przyczepiona do łóżeczka, nosidełka czy wózka.

Karuzela posiada zawieszone kolorowe, materiałowe zwierzątka.
- ptaszek,
- hipopotam,
- króliczek.

Cechy karuzeli:
*karuzela odtwarza nieprzerwanie 5 melodii do 30 minut - muzyka zajmuje i relaksuje,
*uniwersalne zapięcie pasuje do większości łóżeczek podróżnych, kojców, fotelików samochodowych, wózków i kołysek,
*zabawka pozwoli maluchowi rozwinąć zmysły oraz sprawność manualną, a także wzmocnić rozwój sensoryczny,
*urocze zabawki umilą dziecku każdą podróż.

0-3 miesięcy
Od najmłodszych lat dzieci powinny mieć zapewnione poczucie bezpieczeństwa, a dzięki temu, że możesz zawsze zabrać ze sobą znaną im zabawkę będą czuły się spokojne.

3-5 miesięcy
Nazywając zabawki po imieniu pomożesz dziecku w nauce pierwszych słów: "Gdzie jest żaba? Tutaj! Gdzie jest ptaszek? Tam! "

Dzięki tej karuzeli znajome dźwięki i zabawki, mogą towarzyszyć twojemu dziecku nie tylko w domu, ale i w podróży, dając mu poczucie stabilizacji.

Zabawka otrzymała nagrodę Oppenheim Award Take-Along Mobile™.

Zabawki dla dzieci Tiny Love są efektem współpracy z psychologami, ekspertami od rozwoju dziecka, specjalistami do spraw jakości, a także wykorzystania doświadczenia rodziców, aby tworzyć zabawki rozwojowe, przyczyniające się i zachęcające dziecko do rozwijania zdolności poznawczych, zmysłów, cech motorycznych, oraz strefy emocjonalnej. Tiny Love wykorzystuje odkrycia w rozwoju dziecka i zastosowuje je w zabawkach interaktywnych do rozwijania naturalnych umiejętności dziecka. Ośrodek rozwoju Tiny Love jest wyjątkowym przedsięwzięciem, nakierowanym na zrozumienie wszystkich wyzwań towarzyszących złożonemu procesowi rozwoju, których dziecko doświadcza w pierwszym roku życia.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od urodzenia do 5 miesiąca życia.
Karuzela wymaga baterii AA/LR6 (1.5V). Baterie nie są dołączone do zestawu.

Numer katalogowy: TL1303106830

Numer handlowy: 48190
21533010
Zabawki TINY LOVE. Użyte znaki towarowe należą to ich prawnych właścicieli, zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych

0.044181823730469