Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

Interaktywny piesek Fred

Producent: Tiny Love
Interaktywny piesek Fred


Interaktywny piesek Fred to idealny przyjaciel, który dostarczy dziecku niezapomnianej zabawy. Piesek przyciąga uwagę dziecka różnorodnością kolorów oraz możliwością wszechstronnej zabawy. Zachęca dziecko do podążania za nim - do raczkowania.

Po włączeniu pieska przyciskiem "on" zabawka gra miłą dla ucha, wesołą melodię, którą ponownie można włączyć poprzez wciśnięcie przycisku na łapce. Piesek rozpoczyna spacerować po delikatnym dotknięciu, następnie zatrzymuje się, a ponowne dotknięcie wprawia zabawkę w ruch. Melodię można wyciszyć pozostawiając włączony ruch poprzez przesunięcie włącznika na pozycję "mute".

Elastyczny tułów-harmonijka, umożliwia zmianę kierunku poruszania się. Piesek poruszając się szczeka, ujada, obwąchuje, skomle. Obroża wydaje terkoczące dźwięki, a uszy szeleszczą. Na tylnych nóżkach znajduje się przeźroczysta grzechotka z koralikami oraz bezpiecznym lustereczkiem, w którym można obserwować efekty wizualne przy obracaniu pieska.

Zabawka wyposażona jest w przycisk do regulowania prędkości poruszania się pieska. Korzystnie wpływa na rozwój emocjonalny dziecka, rozwija zmysły, wspomaga koordynację wzrokowo-ruchową, rozwija zdolności poznawcze dziecka.

Jak zachęcić Freda do poruszania?
1. Piesek rozpoczyna spacerować po delikatnym dotknięciu, po czym zatrzymuje się. Ponowne dotknięcie wprawia zabawkę w ruch.
2. Zabawka poruszając się szczeka i gra miłą dla ucha, wesołą melodię.
3. Możliwa jest zmiana prędkości poruszania się zabawki.

Czy wiesz, że?
Dzieci wykazują naturalną skłonność do nauki i rozwoju, dlatego tak ważna jest dla nich odpowiednia motywacja. Przyjazne pieski będą w doskonały sposób stymulowały zarówno emocjonalny, jak i fizyczny rozwój twojej pociechy.

Zabawki dla dzieci Tiny Love są efektem współpracy z psychologami, ekspertami od rozwoju dziecka, specjalistami do spraw jakości, a także wykorzystania doświadczenia rodziców, aby tworzyć zabawki rozwojowe, przyczyniające się i zachęcające dziecko do rozwijania zdolności poznawczych, zmysłów, cech motorycznych, oraz strefy emocjonalnej. Tiny Love wykorzystuje odkrycia w rozwoju dziecka i zastosowuje je w zabawkach interaktywnych do rozwijania naturalnych umiejętności dziecka. Ośrodek rozwoju Tiny Love jest wyjątkowym przedsięwzięciem, nakierowanym na zrozumienie wszystkich wyzwań towarzyszących złożonemu procesowi rozwoju, których dziecko doświadcza w pierwszym roku życia.

Wymagane baterie 3xAAA/1,5V (nie załączone).
Wymiary: ok.30x20cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 miesiąca życia.

Numer katalogowy: TL1502406830

Zabawki - Numer handlowy: 48187
21533030
Zabawki TINY LOVE. Użyte znaki towarowe należą to ich prawnych właścicieli, zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych

0.042886018753052