Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

Króliczek Trio

Producent: Tiny Love
Króliczek Trio


Edukacyjna zabawka Króliczek Trio marki Tiny Love to giętki przyjaciel, który oferuje wiele możliwości zabawy podczas pobytu w domu i na spacerze.

Funkcje zabawki:
- łatwa do uchwycenia,
- elastyczna konstrukcja zabawki umożliwia ułożenie króliczka w różnych pozycjach zmieniając jego wygląd, - zachęca do aktywności dziecko, które leży na brzuszku,
- można wszędzie ją zabrać, jako zabawkę do wózka czy nosidełka dopinając kółeczkiem do zawieszenia (jedną z nóżek),
- zwiększa sprawność manualną dziecka,
- może służyć jako gryzak, ale również jako grzechotka z koralikami,
- zawiera szeleszczące, barwne elementy z materiału,
- posiada bezpieczne lustereczko, ukryte po drugiej stronie buźki króliczka.

3-6 miesięcy:
Umieść zabawkę przed dzieckiem podczas zabawy na brzuszku. Zmieniaj ułożenie zabawki poprzez zmianę pozycji króliczka na siedzącą lub leżącą.
powyżej 6 miesięcy:
Za każdym razem, gdy pokazujesz dziecku Króliczka Trio w innej pozycji (złożonego, siedzącego czy stojącego) maluszek myśli, że to nowa zabawka. Dopiero za kilka miesięcy zda sobie sprawę, że jest to ta sama zabawka, której położenie właśnie zostało zmienione!

Jak się bawić:
Pozwól dziecku poznać różne funkcje zabawki samodzielnie. Przesuwanie dwóch kółeczek na jednej z nóżek króliczka, jak również sprawdzenie elastycznych części dziąsłami pomoże ukoić ból ząbkującego maleństwa. Można również sprawdzić różne struktury oraz zakręcić półprzeźroczystą kulę z koralikami na drugiej nóżce królika. Szeleszczące, barwne materiałowe łapki i uszy z ciekawymi wzorami z pewnością zainteresują dziecko. Brzuszek stanowi stabilną część, natomiast główkę oraz nóżki można obracać wokół własnej osi i ustawiać w różnych pozycjach. Taka zabawa pozwoli na odkrycie dodatkowej atrakcji - bezpiecznego lustereczka, zabawę w a ku-ku, a także obejrzenie w nim swojej buzi.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia.
Nie zawiera BPA, PVC i ftalanów.
Wielkość zabawki ok. 22cm
Numer katalogowy: TL11094004

Zabawki - numer handlowy: 48184
21533111
Zabawki TINY LOVE. Użyte znaki towarowe należą to ich prawnych właścicieli, zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych

0.058802127838135