Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

Łuk z zabawkami Leśni przyjaciele

Producent: Tiny Love
Łuk z zabawkami Leśni przyjaciele


Łuk z zabawkami Tiny Love Leśni przyjaciele to prześliczny, edukacyjny panel do wózka, który zamieni każdy spacer z Maluszkiem we wspaniałą, rozwijającą podróż.
Zabawka przykuwa uwagę poprzez kontrastowe kolory i utrzymuje aktywność oraz ciekawość dziecka podczas przebywania w wózku czy foteliku podczas podróży.
Zaprojektowana by rozwijać ruchy całego ciała i oddziaływać na zmysły poprzez rozwój motoryki dużej, ruchów precyzyjnych oraz zmysłów. Różnorodna struktura poszczególnych elementów, w połączeniu z wieloma możliwościami ich poruszania i zróżnicowanymi efektami czyni z tego łuku centrum rozwoju zdolności motorycznych twojego dziecka.
Zabawka jest bardzo łatwa w montażu, a regulacja kąta nachylenia pozwoli dostosować ją do potrzeb każdego dziecka.

Łuk posiada 6 różnych zabawek:
- szeleszczący bóbr wraz z obrotową kulą-grzechotką z koralikami,
- szeleszcząca żabka Frankie z brzuszkiem imitującym wodę,
- wiatraczek aktywowany przez dziecko,
- odpinana, wesoła pszczółka wykonana z miękkich materiałów,
- bezpieczne lustereczko-kwiatuszek z materiałowymi promykami,
- łatwy do uchwycenia gryzaczek-dzwoneczek.

Dzięki specjalnej konstrukcji łuku, można go dowolnie kształtować i dopasowywać. Pałąk zgina się pod każdym kątem, również w stronę dziecka. Świetnie wykonane uchwyty pozwalają umocować łuk nie tylko na wózku czy foteliku, ale i w innych miejscach.

Czy wiesz, że? Do 6 miesiąca dziecko nie jest w stanie się nachylić, by sięgnąć zabawki. Z tego powodu ważne jest więc takie ustawienie łuku, by zabawki znajdowały się w zasięgu jego rączek.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od urodzenia.
Numer katalogowy: TL14033058
Zabawki - Numer handlowy: 48178

21533119
Zabawki TINY LOVE. Użyte znaki towarowe należą to ich prawnych właścicieli, zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych

0.052608013153076